ENGLISH

Informace o výuce

Výuka starých mistrovských technik.
Naučíte se malovat různými technikami, např. alla prima nebo vrstvenou technikou s lazurami, můžete si vyzkoušet tradiční zátiší, případně portréty technikou starých mistrů nebo postimpresionistické krajiny. Výběr je samozřejmě mnohem obsáhlejší.
První obraz malujete podle reálných modelů, učíte se namíchat neutrální hnědi a šedi, abyste uměli namalovat kámen - pokud budete malovat krajinu aby kámen nevypadal jako "mokrá houba". Toho všeho se neobávejte, s tím Vám podrobně poradím. Techniky malby, používání ředidel, médií, lakování obrazů a další specifické malířské dovednosti Vám vysvětluji během kurzů malování.

Další obrazy již malujete dle svého zaměření a přání. Protože každý z Vás je úplně jiný, což se mi potvrdilo během šestadvacetiletého provozování těchto výtvarných kurzů. V kurzu probíhá individuální výuka.

Během výuky si můžete samoobslužbě uvařit i kávu. Sociální zařízení je samozřejmě v atelieru.

Mnoho výtvarníků, kteří u mne studovali, zakládají své vlastní galerie, obchodují se svými obrazy v Čechách i v zahraničí (můžete si ověřit na internetu).

Často se mě nově příchozí ptají, zda nevadí, že jsou naprostí amatéři, ale milují malování. Malovat obrazy si chtějí pro svoje potěšení. Na tyto dotazy odpovídám, že malování se lze samozřejmě věnovat celý život. Vždyť to není baletní škola! Hlavně se přijďte nezávazně podívat, budete srdečně vítáni.

Kurzy napínání pláten

Podrobné informace

Přihlášení do kurzu

Do otevřených kurzů se lze hlásit kdykoliv v průběhu roku.

Pokud se chcete do kurzů přihlásit, doporučuji Vám přijít se osobně nezávazně podívat přímo do atelieru v Praze 2, Slavíkova 11, 3.patro, a to v době vyučovacích hodin. Jste vítáni.
Máte-li jakékoliv dotazy týkající se kurzů, ráda je též zodpovím na tel. 724 088 088.

Přihláška + ceny zde!

Veškerá autorská práva vyhrazena !

Věra Šteflová atelier: Praha 2, Slavíkova 11, tel.: 724 088 088 verasteflova@verasteflova.cz